Gecenin kahramanı Arda Güler konuştu

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2024) F Grubu ilk maçında Gürcistan’ı 3-1 mağlup eden A Milli Takım, şampiyonaya galibiyetle başladı.

Ay-yıldızlı ekibin galibiyet golleri; Mert Müldür, Arda Güler ve Kerem Aktürkoğlu’ndan geldi.

Karşılaşmanın ardından Milli Takım’ın ikinci golünü atan Arda Güler açıklamalarda bulundu. 

Arda Güler’in açıklamaları şu şekilde:

“İnanılmaz hisler içindeyim”

“İnanılmaz hisler içindeyim. Çünkü, bu golün hayalini kuruyordum. Buradaki insanlara mutluluk yaşatmak istiyordum. Bana inanılmaz sevgi var, ben de bunu karşılığını vermek için çok çalışıyorum. Böyle gollerle umarım onları mutlu edebilirim.”

“Herkese armağan olsun”

“Toplara vuruyorum böyle. İdman sonlarında böyle vuruşları çok çalışıyorum. Maçta da böyle gol attığım için çok mutlu oldum. Kazandığımız için çok mutluyuz. Herkese armağan olsun.”

“Ancelotti Hocamız maçtan önce bana mesaj attı”

“Ancelotti Hocamız maçtan önce bana mesaj attı, başarılar diledi. Real Madrid’in desteği de beni çok motive ediyor. Buradaki herkesin hakkını vermek gerekiyor. İnanılmaz bir atmosfer vardı.”

“Halkımızı mutlu ettiğimiz için mutluyuz”

“Henüz hayal ettiklerim gerçeğe dönüşmedi, sadece birkaçı. Çok güzel gol oldu. Hislerimi anlatmak çok kolay değil. Atmosfer inanılmazdı. Halkımızı mutlu ettiğimiz için mutluyuz. Daha yapacak çok iş var. Gol olacağını vururken hissettim. Maçtan önce de gol atabileceğimi hissetmiştim. Böyle gollere devam ederim inşallah. Çok mutluyum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir